Latarki wojskowe

( ilość produktów: 122 )

Latarki wojskowe to nasze oczko w głowie

Szeroki wybór profesjonalnej latarki wojskowej to jeden z głównych naszych atutów. Projektując kolejne modele latarek taktycznych do broni czy latarek ręcznych odpornych na działanie czynników zewnętrznych współpracujemy z profesjonalistami z całego świata. To ich doświadczenie pozwala nam sprostać wyjątkowym wymaganiom służby w wojsku.

Latarki dla wojska

Odporne na uderzenia, niezwykle trwałe, wodoszczelne i wielozadaniowe. To wymaganie jakie stawiają przed nami latarki dla wojska i ich użytkownicy. Seria ProTac w skład której wchodzą zarówno latarki ręczne, czołowe i montowane na broń, seria latarek Scorpion czy niemal legendarna linia Sidewinder to nasze propozycje w tej gamie oświetlenia. Latarki wojskowe Sidewinder to niezwykle wszechstronne latarki ze światłem białym i diodami LED w różnych kolorach. Można je trzymać w dłoni lub przypiąć do pasoszelek MOLLE, paska, do brzegu nakrycia głowy lub kieszeni. Dostępny jest również uchwyt do montażu na hełm. Przeznaczone do bezpośredniego ekwipunku żołnierza latarki Sidewinder poza montażem do pasa czy czy kieszeni oferują szereg możliwości montażu do munduru czy hełmu pomocą dodatkowych akcesoriów. Ponad to część modeli wyposażona jest w światło IR. Latarka o takich możliwościach jak Sidewinder jest chętnie wybierana przez profesjonalistów ze względu na wielofunkcyjność, długie czasy pracy oraz bardzo solidne wykonanie. Latarki tej serii można zasilać dwoma rodzajami baterii CR123 bądź AA, dzięki czemu staje się ona Jeszce bardziej uniwersalna.

Latarka taktyczna, montowana do broni – Linia TLR

Latarki taktyczne to szereg długich przygotowań i drobiazgowych kontroli. Przywiązujemy szczególną uwagę do latarek montowanych do broni. Każda z nich przechodzi szereg testów tak abyś miał pewność pracy w najtrudniejszych warunkach. Linia latarek TLR od lat cieszy się nie słabnącą popularnością w armiach całego świata i na wyposażeniu cywilnym. Seria latarek TLR to pełna linia latarek do montażu na broni. W ofercie znajdują się modele współpracujące z bronią długą, pistoletami ze szkieletem Full Size i kompaktowymi. Linia obejmuje możliwość montażu i współdziałanie z wieloma modelami i typami broni palnej. Mnogość modeli serii TLR sprawia że te są chętnie wybierane przez profesjonalistów. Latarki taktyczne TLR, współpracują z markami broni takimi jak Glock, Beretta czy Smith & Wesson. Ponad to umożliwiają montaż na szynie picatinny czy kabłąku spustowym. W działaniu służb mundurowych niezawodna latarka taktyczna jest niemal niezbędna. Stąd w rękach i na broni, policji czy wojska często można dostrzec nasze latarki. Cześć z nich wyposażona została dodatkowo w celownik laserowy, barwy czerwonej lub zielonej. A łatwy w obsłudze włącznik jest przystosowany do obsługi przez osoby prawo i lewo ręczne.

 

pixel