TLR

( ilość produktów: 75 )

Latarki Streamlight TLR, największy wybór latarek do montażu na broni

Seria latarek TLR to pełna linia latarek do montażu na broni. W ofercie znajdują się modele współpracujące z bronią długą, pistoletami Full Size i kompaktowymi. Linia obejmuje możliwość montażu i współdziałanie z wieloma modelami i typami broni palnej. Latarki serii Streamlight TLR-6 pozwalają na łatwy montaż do broni na kabłaku spustowym bez użycia dodatkowych narzędzi. Montaż pozostałych modeli możliwy jest dzięki wykorzystaniu popularnych szyn. 

Latarki taktyczne serii TLR dla profesjonalistów

Mnogość modeli serii latarek na broń TLR sprawia są one chętnie wybierane przez profesjonalistów. Latarki taktyczne Streamlight TLR, współpracują z wieloma markami broni takimi jak Glock, Beretta, Smith & Wesson  czy Sig Sauer wielu generacji. Ponad to umożliwiają montaż na szynie Picatinny (MIL-STD-1913), czy kabłąku spustowym. Trwała, odporna na uderzenia konstrukcja latarek tej serii zapewnia klasę wodoodporności IPX4. Obudowa jest dodatkowo odporna na upadeki z wysokości 1 m.

Latarki na broń Streamlight TLR dla służb mundurowych

W działaniu służb mundurowych niezawodna latarka taktyczna jest niemal niezbędna. Stąd w rękach i na broni, policji czy wojska często można dostrzec nasze latarki. Cześć z nich wyposażona została dodatkowo w celownik laserowy, barwy czerwonej lub zielonej. Łatwy w obsłudze włącznik jest przystosowany do obsługi przez osoby prawo i lewo ręczne. Streamlight TLR to nieodłączny towarzych służby, patrolu czy miejsca akcji.

pixel