Najaśnice

( ilość produktów: 3 )

Najaśnice Streamlight

Nasze najaśnice to niezwykle potężne źródła światła. Generują do 10 000 lm, przy czym są niezwykle kompaktowe i lekkie jak na swoje możliwości. Są to urządzenia akumulatorowe z możliwością podłączenia na stałe do sieci.

Najaśnice dla profesjonalistów

Najaśnice Streamlight są szeroko wykorzystywane w przemyśle do oświetlania dużych obszarów roboczych. Stanowią podporę skutecznej pracy ekip remontowych czy drogowych w nocy. Generują światło rozproszone potrafiące oświetlić duży obszar. Najaśnice linii Scene Light wyposażona są w rozkładany maszt o maksymalnej wysokości do 213,36 cm.  Kompaktowa najaśnica Scene Light oferuje zmienne ustawienie dyfuzora dla dwóch szerokości wiązki światła zapewniając optymalne oświetlenie obwodowe do oświetlania pola pracy. Obrotowa  szyjka pod kątem 90° pozwala na skierowanie wiązki tam, gdzie jest ona potrzebna przy oświetleniu zadaniowym. Najśnice dysponują optymalnym światłem obwodowe do oświetlania pola pracy. Ich zamknięty akumulator kwasowo-ołowiowy ładuje się w ciągu 10 godzin. Konstrukcja najśnicy pozwala na wykorzystanie światła w ciasnych przestrzeniach i trudnym terenie

Najaśnice dla służb mundurowych

Potężne najaśnice Streamlight wykorzystywane są przez straż pożarną w wielu krajach. Stanowią źródło światła w miejscach trudno dostępnych, podczas wypadków drogowych czy poszukiwań. Stanowią mobilną alternatywę dla oświetlenia z wozu strażackiego. Wydajna i mocna najaśnica Streamlight Portable Scene Light II z możliwością składania w stos o natężeniu światła do 10 000 lumenów. Zmień moc na większą dzięki najaśnicy Portable Scene Light II. To wodoodporne i szybkie do rozłożenia urządzenie jest wyposażone w głowicę obrotową 360°, która pozwala na dostarczenie światła wszędzie gdzie tylko potrzeba. Potrzebujesz jeszcze więcej światła do pracy? Masz możliwość zastosowania kilku lamp w konfiguracji „wieży oświetleniowej”. Bezprzewodowa i kompaktowa, nasza najaśnica kompletnie eliminuje ryzyko potknięcia się podczas pracy, tak częste przy oświetleniu przewodowym. Przenoszenie jej z miejsca na miejsce nie sprawia żadnych trudności. Produkuje mocny strumień świetlny.

 

 

pixel