Latarki taktyczne

( ilość produktów: 133 )

Latarki taktyczne Streamlight

Latarki taktyczne w naszej ofercie można podzielić na trzy grupy. Są to latarki taktyczne montowane na broń za pomocą odpowiedniej szyny bądź na kabłąk spustowy, latarki ręczne o dalekosiężnym zasięgu z możliwością montażu do broni za pomocą specjalnych uchwytów, oraz nie zajmujące dłoni latarki czołowe.

Latarki taktyczne dla profesjonalistów

Nasza seria latarek taktycznych TLR, to już kilkadziesiąt topowych modeli montowanych do broni. Ich konstrukcja pozwala na bez problemowy montaż do wielu rodzaju broni żarówo długiej i krótkiej. Latarki mogą być zamocowane na wielu popularnych modela. Cześć latarek tej serii poza światłem białym oferuje również laser czy wiązkę IR. Z kolei taktyczna seria latarek ProTac składa się zarówno z latarek montowanych do broni, latarek ręcznych oraz latarek kątowych. Wyposażone są w przełącznik trybów TEN-TAP, pozwalający w dowolne programowanie urządzenia. Latarki o takich możliwościach jak nasza linia  Sidewinder jest chętnie wybierana przez profesjonalistów ze względu na wielofunkcyjność, długie czasy pracy oraz bardzo solidne wykonanie. Latarki tej serii można zasilać dwoma rodzajami baterii CR123 bądź AA, dzięki czemu staje się ona jeszcze bardziej uniwersalna.

Latarki taktyczne dla służb mundurowych i użytku cywilnego

Latarki taktyczne Streamlight kompatybilne są z wieloma typami i markami broni wykorzystywanych przez wojsko czy policje. Wiele modeli pozwala na skuteczny montaż na broni bez potrzeby wykorzystania dodatkowych akcesoriów. Marki z którymi współpracują nasz latarki to mi.n. Glock, Beretta czy S&W. Seria latarek TLR to pełna linia latarek do montażu na broni. W ofercie znajdują się modele współpracujące z bronią długą, pistoletami ze szkieletem Full Size i kompaktowymi. Linia obejmuje możliwość montażu i współdziałanie z wieloma modelami i typami broni palnej. Cześć z nich wyposażona została dodatkowo w celownik laserowy, barwy czerwonej lub zielonej. A łatwy w obsłudze włącznik jest przystosowany do obsługi przez osoby prawo i lewo ręczne.Seria latarek ProTac, równie chętnie jest wykorzystywana przez cywilów jak i profesjonalistów. Wszystko to ze względu na dużą wielozadaniowość latarek tej serii. ProTac często do zasilania wykorzystuje akumulator wielokrotnego ładowania, który może być zamieniony na litowe baterie. Stąd w rękach i na broni, policji czy wojska często można dostrzec nasze latarki.

 

 

 

pixel