Latarki ręczne

( ilość produktów: 180 )

 

Latarki ręczne Streamlight

W swojej bogatej ofercie oświetlenia Streamlight oferuje ogromny wybór latarka ręcznych. Podzielić je można choćby za względu na źródło zasilania od bateryjnych po akumulatorowe. Czy ze względu na rodzaj generowanej wiązki światła. Zależnie do modelu i rodziny latarki ręczne Streamlight oferują światły skupione bądź rozproszone.

Latarki ręczne dla profesjonalistów i użytku na co dzień

Wydajne, solidne i trwałe latarki ręczne to wymóg nie tylko profesjonalistów ale również niezbędne wyposażenie domowego warsztatu czy piwnicy. W codziennych obowiązkach i w pracy może pomóc Ci latarka Streamlight. Nasza najbardziej uniwersalna seria to modele lini Streamlight Stinger, wysokowydajne latarki ręczne dostępne w trzech rodzajach generowanej wiązki światła. Linia Tradition, która zapewnia optymalną równowagę między jasną dalekosiężna wiązką światła z mocnym światłem rozproszonym. Linia HPL generujące światło skupione o dużym zasięgu oraz linia HL, generująca szeroką rozproszoną wiązkę światła. Rodzina szperaczy Waypoint to  doskonałe urządzenia gdy potrzebujesz sprawdzić linię energetyczną z poziomu gruntu, zlokalizować nabrzeże ze środka jeziora lub oświetlić daleko położone obiekty. Latarki posiadają trzy tryby pracy światła stałego oraz tryb stroboskopowy do sygnalizacji. Latarki długopisowe Streamlight Stylus to bardzo kompaktowe oświetlenie LED. Tak małe że możesz je nosić w kieszeni. Wyposażone w klips do przypięcia w kieszeń marynarki, koszuli czy odzieży roboczej. Są to latarki bateryjne o klasie wodoszczelności IPX4. Poza tym latarki serii Stylus występują w wersji ze siwiałem UV, które świetnie sprawdzi się do sprawdzania banknotów i dokumentów. Dostępna jest też wersja z elastyczną 30 cm przedłużką, która umożliwia dotarcie w najtrudniej dostępne miejsca. Zasilane są bateryjnie za pomocą popularnych baterii AAA

Latarki ręczne dla służb mundurowych


Streamlight od lat zapewnia profesjonale latarki dla służb mundurowych w wielu krajach. Pożarnicze latarki strażackie, policyjne latarki patrolowe czy wojskowe oświetlenie taktyczne to duża część naszej oferty. Taktyczna seria latarek ręcznych Streamlight ProTac składa się zarówno z latarek montowanych do broni, latarek ręcznych oraz latarek kątowych. Wyposażone w przełącznik zmiany trybów TEN-TAP, pozwalający w dowolne programowanie urządzenia. Seria latarek Streamlight ProTac, równie chętnie jest wykorzystywana przez cywilów jak i profesjonalistów. Wszystko to ze względu na dużą wielozadaniowość latarek tej serii często do zasilania wykorzystuje akumulator wielokrotnego ładowania, który może być zamieniony na litowe baterie. Zarówno ręczne latarki serii ProTac, kątowe i czołowe cieszą się uznaniem i zaufaniem służb mundurowych, policji i wojska. Solidna obudowa oraz mnogość zasilania sprawiają iż stają się one niezastąpionym elementem ekwipunku. Natomiast seria szperaczy Streamlight Vulcan przeznaczona jest do zastosowań strażackich i ratowniczych ze względu na generowaną wiązkę światła, która pozwala przebić się przez gęsty dym przeczesywanych pomieszczeń lub powierzchni. Natomiast certyfikat ATEX pozwala na bezpieczna pracę w strefa zagrożonych wybuchem.

pixel