Szperacze

( ilość produktów: 47 )

Szperacze Streamlight

Szperacze Streamlight to potężne urządzenia dedykowane głównie do zastosowania w przemyśle oraz straży pożarnej. Oferują światło skupione do przeczesywania dużych połaci otwartego terenu, bądź światło rozproszone do oświetlenia peryferyjnego. Do zasilania w głównej mierze wykorzystują wbudowane akumulatory są jednak dostępne również w wersji bateryjnej.

Szperacze dla profesjonalistów

Szperacze Streamlight cechuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoka klasa wodoszczelności. Część modeli posiada ruchomą głowicę, dzięki czemu możesz posłać wiązkę światła w odpowiednią stronę. Dostępne są z zestawem ładowarek bądź bez. Rodzina szperaczy Waypoint to dalekosiężne urządzenia z chwytem pistoletowym. Latarki tej serii generują snop światła potrafiący osiągnąć długość 6 boisk do piłki nożnej. Równocześnie szperacz wytwarza dużą ilość światła obwodowego, dzięki czemu możesz dostrzec co jest dookoła. Szperacze tej rodziny do doskonałe urządzenia gdy potrzebujesz sprawdzić linię energetyczną z poziomu gruntu, zlokalizować nabrzeże ze środka jeziora lub oświetlić daleko położone obiekty. Latarki posiadają trzy tryby pracy światła stałego oraz tryb stroboskopowy do sygnalizacji. Serię Vulcan można podzielić na trzy podkategorie. Fire Vulcan, strażackie szperacze o zasięgu 566m. Vulcan 180, wielofunkcyjne reflektory z ruchoma głowicą, oraz latarki Vulcan LED najbardziej zaawansowane latarki z certyfikatem ATEX.

Szperacze dla służb mundurowych

Szperacze strażackie Streamlight do podstawa pracy organizacji pożarniczych w wielu krajach. Mocna skupiona wiązka światła pozwala przebić się nawet przez przez gęsty dym a certyfikat ATEX zapewnia swobodę działań w warunkach zagrożonych wybuchem. Szperacze serii Vulacan to przenośne reflektory o wysokim strumieniu świetlnym i dużym zasięgu. Seria szperaczy Vulcan przeznaczone są do zastosowań strażackich i ratowniczych ze względu na generowaną wiązkę światła, która pozwala przebić się przez gęsty dym przeczesywanych pomieszczeń lub powierzchni. Natomiast certyfikat ATEX pozwala na bezpieczna pracę w strefa zagrożonych wybuchem. Szperacz Waypint dzięki swym właściwością to idealne urządzenia do dokonywania poszukiwań zaginionych przez służby policji i instytucje ratownicze. Znajdzie również zastosowanie patrolowe, Przestaszewskim z wykorzystaniem przez firmy ochroniarskie zajmujące się bezpieczeństwem na dużych obszarach otwartych czy halach.

 

pixel