Knucklehead

( ilość produktów: 20 )

Latarki Knucklehead

Linia latarek kątowych Knucklehead to zarówno latarki bateryjne i akumulatorowe. Co istotne została ona podzielona na dwie kategorie. Knucklehead Flood, generujące światło rozproszone do oświetlenia maksymalnie dużego obszaru roboczego oraz KnuckleHead Spot, latarki o dalekosiężnej wiązce światła pomagająca zlokalizować zagrożenia lub poszkodowanych z dużej odległości.

Latarki Knucklehead dla profesjonalistów

Latarki tej serii oferują wiele możliwości montażu, a tym samym generowane światło staje się jeszcze bardziej użyteczne. Możliwość przypięcia za pomocą klipsa do kombinezonu roboczego, przytwierdzenie do metalowych powierzchni dzięki mocnemu magnesowi czy powieszenie na haku. Dodatkowo głowica urządzenia obraca się w zakresie 360°.

Latarki Knucklehead dla służb mundurowych

Dzięki swej wielozadaniowości oraz uniwersalności latarki serii Knucklehead chętnie wykorzystywane są na służbie przez zespoły straży pożarnej czy jednostki ratownicze. Latarki tej serii są lekkie a przy tym bardzo wydajne. Modele zostały przetestowane na odporność na upadki z 2 m oraz wodoszczelność.

 

pixel