Latarki czołowe

( ilość produktów: 18 )

Latarki Czołowe Streamlight

W swojej ofercie oświetlenia Streamlight oferuje bogaty wybór latarek czołowych. Popularne czołówki to bardzo praktyczne oświetlenie nie zajmujące rąk. Niezwykle użyteczne podczas prac w warsztacie, ogrodzie czy podczas górskich wędrówek.

Latarki czołowe dla profesjonalistów

Ruchoma głowica, nietłukąca się soczewka, możliwość wyboru trybu pracy. To dzięki tym i innym funkcją latarki czołowe Streamlight są chętnie wybierane przez profesjonalistów. Dodać można również mnogość i wymienność zasilania oraz niezwykłą staranność wykonania. Wielofunkcyjna latarka czołowa Streamlight Enduro Pro Haz-Lo ATEX, przeznaczona do działań w przestrzeni zawierającej mieszaninę powietrza z substancjami palnymi w postaci gazów, par, mgieł – strefa 0. Trzy tryby pracy latarki obejmują różnorakie zadania: światło punktowe dla skupionej wiązki, rozproszone do oświetlenia bliskich obszarów, oraz kombinacja obu typów światła. Enduro Pro, zasilana jest za pomocą powszechnie dostępnych baterii AAA, co pozwala na nie przerwaną pracę do 5h. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia ochronę przed upadkami z 2 m oraz stopień ochrony IPX7 gwarantujący ochronę przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie. Latarka czołowa z ATEX to idealne rozwiązanie do stref 0 gdzie niezbędne są wolne obie ręce a skuteczne oświetlenie jest niezbędne. Streamlight Bandit - seria lekkich, smukłych latarek czołowych zaprojektowana specjalnie z myślą o Twoich wymaganiach, o przeznaczeniu do pracy i rozrywki. Ładowana przez złącze USB latarka zapewnia strumień świetlny o jasności 180 lumenów.

Latarki czołowe dla służb mundurowych


Tam gdzie warunki wymagają szczególnej uwagi Streamlight przygotował iskrobezpieczne latarki czołowe dla wykwalifikowanych służb mundurowych, wyposażone w certyfikat ATEX, do stref niebezpiecznych zagrożonych wybuchem. Do serii Protac dołączła teraz latarka czołowa z gmiazdem USB do ładowania. Gdy zadanie wymaga użycia obu rąk i zapewnienia silnego, jasnego światła, optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie latarki czołowej Streamlight ProTac LED HL. Do ładowania czołówki można użyć dowolnego źródła zasilania na USB. Czołówka zaprojektowana tak, by zapewnić maksymalnie dokładne oświetlenie całego otaczającego obszaru

pixel