Latarki dla strażaków

( ilość produktów: 43 )

Latarki dla strażaków Streamlight

Gdy zachodzi szczególna potrzeba ratowania życia warto pod ręką mieć niezawodne źródło światła. Streamlight od lat dba o to aby zapewnić jak największy komfort pracy strażaków, wciąż rozwijając swoją linię profesjonalnych latarek strażackich. Potężne szperacze skutecznie przedzierające się przez gęsty dym, kątowe latarki z certyfikatem ATEX gdy służba staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, funkcjonalne latarki czołowe wręcz niezbędne podczas akcji, latarki ręczne montowane do hełmu strażackiego lub munduru.

Latarki dla straży pożarnej z ATEX

Latarki dla straży pożarnej to segment do którego przykładamy niezwykłą uwagę chcąc zapewnić swobodę oraz komfort działań w najtrudniejszych warunkach Twoje służby. Ze szczególną uwagą tworzymy latarki z certyfikatem ATEX przeznaczony do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem. Seria latarek Survivor to wiodące latarki kątowe charakteryzujące się wysokim profilem i niezawodnym klipsem do precyzyjnego mocowania na części odzieży lub oporządzeniu roboczym. Latarki oferowane są w wersjach ATEX i HAZ-LO. Wyposażone w trwałą polimerowa obudowę, są odporna na upadki i wodoszczelne, a nowoczesna dioda gwarantuje ich ciągłość pracy. Latarki tej serii bardzo często używane są przez wszelkie służby pożarnicze czy ratunkowe. Certyfikat ATEX zapewnia swobodę pracy nawet o strefach 0, zagrożonych wybuchem.

Latarki do hełmu strażackiego i nie tylko

Streamlight oferuje zarówno latarki z montażem do hełmu strażackiego jak i munduru. Pozwala to na zwiększenie wszechstronności naszych latarek, Tobie zapewniając swobodę działań. Seria szperaczy Vulcan przeznaczone są do zastosowań strażackich i ratowniczych ze względu na generowaną wiązkę światła, która pozwala przebić się przez gęsty dym przeczesywanych pomieszczeń lub powierzchni. Natomiast certyfikat ATEX pozwala na bezpieczna pracę w strefa zagrożonych wybuchem.

 

 

pixel